Vaimulikkond

(Nime järel pühitsemise kuupäev)

Piiskopid

1. Kõrgestipühitsetud Stefanus, Tallinna ja kogu Eesti metropoliit (25.03.1987)

Wismari 32, 10136 Tallinn, tel: +372 660 0780, faks: +372 660 0780

2. Pühitsetud Eelija, Tartu piiskop (10.01.2009)

Magasini 1-3, 51005 Tartu, e-post: eelija@eoc.ee

3. Pühitsetud Aleksander, Pärnu ja Saare piiskop (12.01.2009)

Aia 5, 80011 Pärnu, e-post: aleksander@eoc.ee

Preestrid

1. Ülempreester oikonomos Emmanuel (Eduard) Kirss (05.12.1948)

Emeritus

2. Ülempreester sakellios Innokenti Hiet (14.09.1957)

Emeritus

3. Arhimandriit Gennadi (Kružkov) (12.03.1978)

mob: +372 528 7182

4. Ülempreester Ardalion (Ardo) Keskküla (15.04.1988)

tel: +372 449 8105, mob: +372 526 5285, e-post: ardalion@eoc.ee

5. Ülempreester Andreas (Kaupo) Põld (20.04.1991)

tel: +372 453 3743, mob: +372 5660 6703, e-post: andreas@eoc.ee

6. Ülempreester Rafael (Raul) Hinrikus (16.11.1991). Ajutiselt välismaal

7. Ülempreester Aleksander (Aivar) Sarapik (07.04.1996)
tel: +372 6464 003, mob: +372 565 1090, e-post: aleksander.sarapik@eoc.ee

8. Ülempreester Mattias (Madis) Palli (15.12.1996)

tel: +372 601 3244, mob: +372 552 2265, e-post: mattias@eoc.ee

9. Praost preester Jüri Ilves (24.08.1997)

tel: +372 473 7211, mob: +372 53 015 251, e-post: georgius@maria-magdaleena.net

10. Preester Valeri Nazarenko (06.01.1998)

tel: +372 641 4022, mob: +372 5648 6625

11. Praost ülempreester Viktor (Merikk) Ivask (26.04.1998)

mob: +372 514 0322, e-post: viktor@eoc.ee

12. Munkpreester Orenti (Mägi) (19.01.1999)

Teenimiskeelu all 5.09.2014 kuni 4.09.2015.

13. Ülempreester Rostislav Kozakevitš (31.10.1999)

mob: +372 5344 8404

14. Preester Afrat (Ergo) Laas (14.02.2004)

mob: +372 523 1933, e-post: afrat@eoc.ee

15. Preester Markus (Margus) Kooviste (17.10.2004)

mob: +372 524 4560, e-post: markus@eoc.ee

16. Preester Vladimir (Volodymyr) Mykhalskyy (30.11.2005)

mob: +372 5393 3863, e-post: vladimir@eoc.ee

17. Preester Sakarias (Jaan) Leppik (29.01.2006)

mob: +372 5664 9999, e-post: sakarias@eoc.ee

18. Preester Kuldar Rajapu (02.04.2006)

mob: +372 5698 3489, e-post: kuldar_rajapu@hotmail.com

19. Munkpreester Stefan (Ots) (25.05.2006)

tel: +372 775 1523, mob: +372 505 9377, e-post: stefan@eoc.ee

20. Preester Tihhon (Tarmo) Tammes (26.07.2006)

mob: +372 508 3414, e-post: tihhon@eoc.ee

21. Preester Enos (Henn) Heinsoo (15.01.2007)

mob: +372 5198 7323, e-post: enos@eoc.ee

22. Praost preester Miikael (Margus) Raissar (15.03.2008)

mob: +372 5332 9714, e-post: miikael@eoc.ee

23. Praost preester Stefan (Ilon) Fraiman (09.11.2008)

mob: +372 5598 0911, e-post: stefan.fraiman@eoc.ee

24. Preester Toivo Treima (26.10.2008)

mob: +372 5635 0051, e-post: toivo@eoc.ee

25. Preester Peeter Uibo (09.12.2008)

mob: +372 515 9766, e-post: peeter@eoc.ee

26. Preester Andrei Sõtšov (11.01.2009). Ajutiselt välismaal

e-post: andrei.sotsov@ort.fi

27. Preester Roland Tõnisson (09.01.2011)

mob: +372 534 92534, e-post: roman@eoc.ee

28. Preester Aabraham (Avo) Tölpt (16.04.2011)

mob: +372 509 0251, e-post: aabraham@eoc.ee

29. Munkpreester Arseni (Barkov) (08.09.2011)

mob: +372 5399 5938, e-post: arseni@eoc.ee

30. Preester Vadim Rebase (11.06.2012)

mob: +372 5342 2532, e-post: vadim@eoc.ee

31. Preester Kristoforos (Kristo) Parts (08.09.2013)

mob: +372 5819 3110, e-post: kristoforos@eoc.ee

32. Preester Justinus (Ilmar) Kiviloo (1.12.2013)
mob: +372 524 6786, e-post: justinus@eoc.ee

33. Preester Agaton (Ago) Paalberg (14.12.2013)

mob: +372 5384 1350, e-post: agaton@eoc.ee

34. Preester Kallistratos (Kalju) Vahtramäe (06.05.2014)

35. Preester Herodion (Väino) Niitvägi (9.06.2014)
mob: +372 510 9623, e-post: herodion@eoc.ee

 

Diakonid

1. Diakon Joonas (Jaanus) Sarapuu (15.08.2000)
mob: +372 5383 1344, e-post: joonassarapuu@hot.ee

2. Diakon Matti Timmermann (06.08.2007)

mob: +372 501 2431, e-post: matti@eoc.ee

3. Diakon Toomas Erikson (30.08.2010)

mob: +372 5333 2130, e-post: toomas@eoc.ee

4. Diakon Herman (Rauno) Moss (27.04.2013)

mob: +372 522 9737, e-post: herman@eoc.ee

5. Diakon Svjatoslav (Stanislav) Gorobtšuk (3.06.2013)
mob: +372 5836 6061, e-post: svjatoslav@eoc.ee

6. Diakon Timoteus (Tanel) Vassel (9.06.2013)
mob: +372 5354 2776, e-post: timoteus@eoc.ee

7. Diakon Marius Raudsepp (4.08.2013)
mob: +372 5661 0197, e-post: marius@eoc.ee

8. Diakon Ignatios (Indrek) Rand (13.12.2014)
mob: +372 5625 4400, e-post: ignatios@eoc.ee