Avaleht/Uncategorized/Laululaager Tornimäel 2.-6.august 2016

Laululaager Tornimäel 2.-6.august 2016

Augustis Tornimäel läbiviidav õigeusu laululaager toimub juba kuuendat korda.
Laagrisse on oodatud kõik, kes tunnevad huvi õigeusu kirikulaulu ja selle õppimise vastu.
Igal aastal on osalejate hulgas olnud ka lapsi ja neile korraldatud ühepäevane programm. Sellel aastal pakutakse lastele eraldi kava kolmeks päevaks.

Laager algab teisipäeval 2.augustil kell 17.00 õhtupalvusega Tornimäe kirikus. Laagri lõpetamine on alati olnud seotud vastutusrikka väljalaulmisega ühes Saaremaa kaheteistkümnest õigeusu kirikust. Sellel aastal plaanitakse teenida koguni kahes. 6.august on Lümanda Issandamuutmise kiriku templipüha ja sellele pühendatud pidulikul teenistusel saab laagrirahvas õpitut rakendada. Liturgia algab kell 10.00. Pärast ühist söömaaega Lümanda söögimajas tagasiteel Tornimäele peetakse palveteenistus Metsküla õigeusu kirikus kell 14.30.

Ööbimine toimub laagris telkides – seega kaasa võtta telgid ja magamiskotid. Täiskasvanutele maksab laagripäev 5 eurot (hinna sees toitlustamine). Lisandub maksumus noodimaterjalide eest 2-3 eurot. Lastele on laager tasuta.
Pesemisvõimalused saunas. Lisaks tutvumisele lõkkeõhtutel ja laulmisele on kavas veel looduses matkamine, ujumine ja sportmängud.

Kuna laager kulmineerub laupäeval Issandamuutmise püha pidamisega siis õpime seekord selle püha koguöisel teenistusel ja liturgial lauldavaid tekste.
Osalemisest palume teada anda tel. 50 44 022, või e-posti aadressil: marina.treima@gmail.com.

Rõõmsa kohtumiseni!

Laagri korraldustoimkond