Avaleht/NOVEMBRIKUISED JUMALATEENISTUSED PÄRNU JA SAARE PIISKOPKONNAS

NOVEMBRIKUISED JUMALATEENISTUSED PÄRNU JA SAARE PIISKOPKONNAS

Pärnumaal:

Ülempreester Ardalioni (Keskküla) juhendamisel:

Pärnu Issandamuutmise katedraalkirikus

toimuvad jumalateenistused (JT) igal nädalavahetusel:

laupäeval kell 17.00 – koguöine teenistus (KÖ); pühapäeval kell 9.15 piht, 10.00 – liturgia.

Esmaspäeval 21.11. Neitsi Maria templisse viimise püha ­

20.11. kell 17 vigiilia, 21.11. kell 10 liturgia

 

Häädemeeste Issandamuutmise kirik:

5.11. kl 10.00 – liturgia Lahkunute mälestamise üldhingepalve                                          

20.11. kl 15.00 – õhtuteenistus

Laiksaare Ristija Johannese kirik:

19.11. kl 11.00 – liturgia  Lahkunute mälestamise üldhingepalve                               

Tahkuranna Jumalasünnitaja Uinumise kirik:

26.11. kl 11.00 – liturgia   Lahkunute mälestamise üldhingepalve

Treimani ülemapostlite Peetruse ja Pauluse kirik:

12.11. kl 11.00 – liturgia   Lahkunute mälestamise üldhingepalve

 

Preester Enose (Heinsoo) juhendamisel:

Sindi Jumalailmumise kirik:                                    

13.11. kl 10.00 – liturgia

27.11. kl 10.00 – liturgia

 

Preester Kristoforose (Parts) juhendamisel:

Jõõpre suurmärter Georgiose kirik:                                                     

20.11. kl 10.00 – liturgia,  lahkunute mälestamise üldhingepalve

Uruste Issanda Taevaminemise kirik:                       

19.11. kl 11.00 – teenistus, lahkunute mälestamise üldhingepalve

 

Preester Agatoni (Paalberg) juhendamisel:

Pootsi-Kõpu püha Kolmainu kirik:                          

06.11. kl 10.00liturgia, üldine hingepalve

Seli-Tõstamaa püha Vassilius Suure kirik:

20.11. kl 10.00 – liturgia, üldine hingepalve        

Paadremaa püha Kolmainu kirik:

27.11. kl 10.00liturgia, üldine hingepalve

 

Saaremaal:

Preester Romani (Tõnisson) juhendamisel:

Kuressaare püha Nikolai Imetegija kirikus

toimuvad jumalateenistused (JT) igal nädalavahetusel:

laupäeval kell 17.00 – koguöine teenistus (KÖ); pühapäeval kell 10.00 – liturgia.

Reomäe apostel Andrease kirik:                                        

05.11. kl 9.00 – liturgia

Piila peaingel Miikaeli kirik:                                            

12.11. kl 10.00 – liturgia. Templipüha                                                

* 13.11. kl 17.00 – Kuressaare Haiglas õhtupalvus

 

Preester Toivo (Treima) juhendamisel:

Tornimäe Neitsi Maria Kaitsmise kogudus:

20.11. kl 10.00liturgia

Muhu-Rinsi Kaasani Jumalaema ikooni kirik:

12.11. kl 10.00 – liturgia

Laimjala Püha Vassiilios Suure kirik:                                      

13.11. kl 10.00 – liturgia

Muhu-Hellamaa pühade ap. Peetruse ja Pauluse kirik:

19.11. kl 10.00 – liturgia

Pärsama püha Innokenti kirik:

27.11. kl 10.00 – liturgia. Templipüha

Leisi püha apostlisarnase Olga kirik:

27.11. kl 13.30 – hingepalve                        

Püha Eelkäija Skiitas Reomäel toimuvad igapäevased kloostriteenistused. Liturgia toimub:

La 5.11. kell 9.00 – Pühade märtrite Galaktioni ja Epistimia mälestus
Püh 13.11. kell 7.30 – Meie püha isa Konstantinoopoli ülempiiskopi Johannes Kuldsuu mälestus
Es 21.11. kell 7.30 – Meie kõige pühama Valitsejanna Jumalasünnitaja Ikkaneitsi Maria  templisseviimine

REOMÄE KIRIKU TEMPLIPÜHA
Kol 30.11. kell 9.00 – Püha ja aulise apostli Andreas Esmakutsutu mälestus