Avaleht/Uncategorized/Perelaager Hiiumaal 9.-13.juuli 2014

Perelaager Hiiumaal 9.-13.juuli 2014

TULE PERELAAGRISSE!  

Eesti Õigeusu Noorte Liit korraldab 9. – 13. juulini 2014 perelaagri Hiiumaal Kuristes.

Täname suure huvi eest laagri vastu. Tänaseks on kõik kohad broneeritud ! Kõik registreerunud saavad laagriinfo oma meiliaadressile.

Kohtumiseni Hiiumaal!

Läbi ühistegevuste, palvete ja loengute õpitakse paremini tundma kristliku kasvatuse põhimõtteid ja õigeusu kiriku õpetust. Loenguid peavad Tallinna ja kogu Eesti metropoliit Stefanus, Hiiumaa preester Aabraham ning psühholoog Teele Ööbik. Külastatakse EELK kogudusi Hiiumaal, kavas on ühispalvused ja lõkkeõhtu. Tehakse ekskursioon Hiiumaa muinsuskaitselistesse kirikutesse ning kohalik Muinsuskaitse spetsialist tutvustab laagrilistele meie sakraalhoonete pärandit.

Lisaks on plaanis töötoad, jalutuskäigud looduses, pallimängud ja palju muud põnevat.

Loodame, et laagri kaudu kogevad pered osadust, saavad uusi kogemusi, kuidas õigeusu õpetust praktilises elus edasi kanda, kuidas austada teisi konfessioone ning hoida ja armastada meie Eestimaa kirikuid ja loodust.

Osavõtutasu on 5 EUR päev inimese kohta, 3 ja rohkem osavõtjat ühest perest 3,5 EUR päev inimese kohta. Laagrist saab olla ka lühemalt – 1-3 päeva 6 EUR päev ning 3 ja rohkem liiget ühest perest 4,5 EUR päev inimese kohta. Selle eest saab majutuse, kolm söögikorda päevas ning ekskursiooni. Ööbida on võimalik ka telkides.

NB! Noorte Liit ei kata transpordikulu laagrisse kohale jõudmiseks!