Avaleht/Koguduste uudised/Laste pühapäevakool Tallinnas alustab 28. novembril

Laste pühapäevakool Tallinnas alustab 28. novembril

2015 juuli 25128. novembril alustab laste pühapäevakool Tallinnas Wismari tn 32 kirikukeskuse loengusaalis. Tunnid toimuvad kaks korda kuus laupäeviti kell 12-14. Oodatud on 7-10- aastased, ka iseseisvamad 5-6-aastased lapsed.

ESIMENE TUND TOIMUB 28. NOVEMBRIL kell 12- 14 WISMARI TN. 32.

Järgnevad laupäevadel 5. dets., 19. dets., 9. jaan. 2016, 23. jaan. ja edasi.

Palun teatage oma laste osalusest epiret@gmail.com ja leasuurpere@gmail.com (mõlemal aadressil korraga). Teatamine on oluline, sest vajaliku info saadame edaspidi osalejate vanemate meilidele.

Pühapäevakoolis tutvustame lastele meie Kiriku põhitõdesid. Soovime, et kõik lapsed võiksid teada kirikupühade tähendusi. Õpime läbi piibli- ja pühakulugude jutustamise, palve, mängude, kunstitegemise ja meisterdamise. Kõige selle kaudu õpetame lastele hoolivust, rõõmu ja rahu leidmist, julgust, andestamist ja andeks palumist, headust, sõbralikkust, lahkust… Uurime ka Jumala ilusat meistriteost – loodust. Ning kindlapeale saavad lapsed juurde uusi sõpru!

Õpetaja Piret Alev on Kohila Angerja koguduse liige. Algkooliealiste poiste ja tüdrukutega on ta koos töötanud viimased 20 aastat: klassi-, eelkooli- ja usuõpetuse õpetajana. Pühapäevakooli juurde tulemisel on suur osa õpetaja Sirje Säärel – tema juures õpib Piret ikoonimaali.

 

Lugupidamisega,

õpetaja Piret Alev ja
Lea Suurpere Siimeoni kogudusestlaste pühapäevakool Tallinnas