Avaleht/Koguduste uudised/Õigeusu laululaager Saaremaal 12. – 15. augustil

Õigeusu laululaager Saaremaal 12. – 15. augustil

Augustis Saaremal Tornimäe kirikukompleksis toimuvasse õigeusu laululaagrisse tuleme kokku juba viiendat korda, et ühiselt õigeusu kirikulaulu õppida ja harjutada.

Laager algab 12.augustil kell 17.00 õhtupalvusega ja lõpeb laupäeval 15.augustil ühise söömaajaga peale Jumalaema uinumise  püha piiskoplikku liturgiat.
Lisaks laulmisele ja tavapärastele hommiku- ja õhtupalvustele on ettevalmistamisel põnevaid väljasõite. Soodsa ilmaga saab kindlasti mere ääres ujumas käia ja õhtuti olla mõnusas vestlusringis lõkke ümber.
Kuna laager kulmineerub laupäeval Jumalaema uinumise püha pidamisega siis õpime seekord selle püha koguöisel teenistusel ja liturgial lauldavaid palveid.

Eriliseks teeb selle aastase laululaagri see, et laupäevane piiskoplik liturgia on osa 15.augustil Pöide vallas peetavast Maarja festivalist. Festivali päev on täis huvitavaid sündmusi ja kõigil laagrilistel on võimalus neist osa võtta. Tuleb vaid jälgida reklaami!!!

Laagrisse on kõik oodatud, kellele kirikulaul huvi pakub – nii lapsed, kui täiskasvanud.

Ööbimine on telkides – seega võtta kaasa telk, magamiskott, toidunõud ja pesemisvahendid. Kellel on olemas õigeusu palveraamat (punases köites), võtke kaasa.
Osavõtumaks: vabatahtlik annetus. Sellega katame ettevalmistatud õppematerjali ja ka söögikulud.
Osalemisest palume teada anda mob. 50 44 022, või e-posti aadressil: marina.treima@gmail.com.

Rõõmsa kohtumiseni Tornimäel!