Avaleht/Uudised, teated/Pühapäevased palvused ja ülestõusmispühad rahvusringhäälingus

Pühapäevased palvused ja ülestõusmispühad rahvusringhäälingus

Sarnaselt eelmisele 2 nädalale on ka 21. ja 28. märtsi hommikutel ETV2 ja ETV+ vahendusel võimalus vaadata pühapäevaseid palvuseid. 

21. märtsi kell 11 ETV2 näidataval eestikeelsel „Püha päeva palvusel“ teenivad EAÕK esindajatena preester Sakarias (Jaan) Leppik ja neli lauljat koorijuht Terje Palli eestvedamisel.

ETV+ kanalil on kell 7.30 eetris venekeelne „Hommikune palvus“, kus teenivad SPAKEL esindajatena Tallinna III koguduse ja rahvusvahelise koguduse pastor Vadim Skrypiy ning Jõhvi ja Narva koguduste pastor Aleksandr Tsugai.

28. märtsil kell 11.00 ETV2 vahendusel näidataval eestikeelsel „Püha päeva palvusel“, kus on EMK esindajatena teenimas EMK Tallinna koguduse pastor Joel Aulis ja EMK Rakvere koguduse pastor Taavi Hollman. 

ETV+ eetris on kell 7.30  venekeelne „Hommikune palvus“, kus on teenimas EKNK pastor praost Nikolai Rütkinen, pastor Aleksander Ronk ja muusikud Juri Ivanov ning Julia Matveeva. 

Saabuvate pühade ajal teeb ETV ülekanded jumalateenistustest. 2. aprillil kell 11 toimub ETV vahendusel Suure Reede teenistuse ülekanne Oleviste kirikust. 4. aprillil kell 12 näeb ETV vahendusel ülestõusmispüha teenistust Saku Toomase kirikust.